Öğrenci Koçu Aranıyor

Teknolojinin günümüzdeki hızına, bizlerin hızının yetişemediği bu çağ içerisinde, en değerli varlıklarımız, yarınlarımızı emanet etme sorumluluğunu yüklediğimiz gençlerimizi sağlıklı bireyler olarak yetiştirebiliyor muyuz?        

En iyi okulları, en iyi dershaneleri, en iyi öğretmenleri sunma gayreti içerisinde olduğumuz gençlerimize, ergenlik çağı gibi hassas bir dönem içerisinde dört boyutlu bir liderlik edebiliyor muyuz?       

Gençlerimize bu zorlu yarış içerisinde kalp-ruh-zihin-beden bütünlüğünü dengeli bir şekilde yaşayacakları gerçek bir iyi olma durumunu yaşatırken onları doyumlu bir gelecek için hazırlayabiliyor muyuz?

Koçluğu uzun senelerden beri yaptığımız doğrultuda ; doğruların ışığında ve gerçekleri ortaya koyarak, öğrencilerimize hedeflerini anlamlı bir şekilde tespit etmelerini, bu hedefe ulaşmak için etkin, disiplinli ve planlı çalışma yöntemlerini kullanmalarını sağlamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bunun sonucunda da öğrencinin kendisi ve çevresi tarafından algılanan etkin sonuçlar elde ediyoruz.

Çünkü, her öğrencinin bilişsel kapasitesi, algısı, öğrenme biçimi farklı, o yüzden biz, sıkılmadan, her öğrencimiz için, kendi kariyer hedeflerini oluşturduktan sonra, bireysel ve özgün çalışma-takip-görüşme programları hazırlayarak, amaca ulaşabilen farklı bir yön çiziyoruz…

Öğrencinin, okul yaşamını ve yaşamının diğer alanlarını düzenlemesini sağlamak amacıyla; soru sordurur, yanıtını buldurur, yaratıcı düşüncelere yöneltir, harekete geçmesini sağlar. Öğrencinin kendisini tanıması ve değerlendirmesi ile ilgili farkındalığını arttırır. Derslerinde ve okulda başarısını arttırır. Hedef koyması ve hedeflerine başarı ile ulaşması konusunda yön gösterir. Yeni bakış açıları geliştirerek kendini bulunduğu yerden daha iyiye taşımasına yardımcı olur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

 Denizli deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :öğrenci koçluğu nasıl yapılır - öğrenci koçluğu eğitimi izmir - öğrenci koçluğu eğitimi ankara - öğrenci koçluğu eğitimi bursa - kuantum öğrenci koçluğu - öğrenci koçluğu nedir - öğrenci koçluğu takip formu -

Yorumlar