Öğrenci Koçluğu İzmir

Öğrenci koçluğu, öğrencilerin kendilerini tanımalarını, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, kendilerini yönetmeyi öğrenmelerini sağlamak için profesyonel destek sağlayan danışmanlık hizmetidir. Bu çalışma öğrencilerin yeni bakış açıları geliştirerek kendilerini daha iyiye taşımalarına yardımcı olur. Pek çok öğrencinin tecrübesizlikle üstesinden gelmeye çalıştıkları ve zorlandıkları eğitim sürecinde büyük sorunlar ve iniş çıkışlar yaşadığı bir gerçektir. Aslında çoğu kez öğrenciler ne yapıp ne yapmamaları gerektiğini bilirler. Ama bilmek yapabilmek anlamına gelmediğinden bu bilinenler yaşama geçirilemediği için pek çok sıkıntılar yaşanır. Buda beraberinde başarısızlıkla sonuçlanır. Öğrenci koçluğu; öğrenciler için çok önemli bir yol arkadaşlığıdır. Bu zorlu maratonda onların en büyük desteği olacaklardır. Öğrenciyi başarıya götürmek konusunda önemli bir görev üstlenmektedir.

Öğrenci koçunun öğrencilere etkileri;

*Öğrenci ders çalışma tekniklerini daha etkin düzeye getirir.

 *Öğrencide çalışma isteği, hırs ve kararlılık meydana gelir.

*Öğrencide iç disiplin ve motivasyon artar.

*Öğrencide dikkat ve konsantrasyonu üst düzeye taşır.

*Öğrencinin daha etkili ve verimli çalışmalarını sağlar.

*Öğrenci başarıya ve hedefine odaklanır.

*Öğrenci kendine inanmasını sağlar.

*Öğrencinin denemelerdeki başarısı ve netleri artar.

*Öğrenci doğru, hızlı ve güvenli kararlar alma becerisi kazanır.

*Öğrencinin zamanı etkin kullanmasını sağlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

 Denizli deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu,öğrenci koçları,sınav koçluğu,öğrenci koçluğu nedir, İzmir öğrenci koçluğu, öğrenci koçluğu İzmir, öğrenci koçları İzmir, İzmir öğrenci koçları, İzmir sınav koçları, sınav koçları İzmir, İzmir öğrenci koçluğu, öğrenci koçluğu İzmir, ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :öğrenci koçluğu nedir - eğitim koçluğu - öğrenci koçluğu - öğrenci koçu nasıl olunur -

Yorumlar