İzmir Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Günümüzde eğitim alanındaki gelişmelerle birlikte bireylerin neler yapabildiğinden çok, neler yapabileceği düşünülmelidir. Öğrenci koçluğu bu aşamada kullanılan teknik ve yöntemler ile bize destek olmaktadır. Yaşamımız boyunca ortalama 16-17 yıl arasında bir eğitim sürecinden geçiyoruz. Bize dersler ile ilgili hemen her şey öğretildi. Ancak ne yazık ki çok önemli bir şey hiç öğretilmedi. Bizler “Öğrenmeyi Öğrenmedik”. beynimizin nasıl çalışır, dışarıdaki bilgiler hafızamıza nasıl yerleşir, nasıl odaklanırız, okuma en etkin nasıl olmalı ve benze şeyler ne yazık ki öğretilmedi. Öğrenci koçluğu eğitiminde temel koçluk bilgi ve becerilerini kullanarak öğrenmeyi nasıl öğretmemiz gerektiği konusunda eğitim alıyorsunuz.

Öğrenci Koçluğunun faydaları nelerdir.

• Öğrenci Koçluğu, bireysel farklılıklara değer verilmesini ve geliştirilmesini sağlar.

• Öğrenci Koçluğu, öğrenmenin daha güvenilir değerlendirilmesini sağlar.

• Öğrenci Koçluğu, öğrencilerin hatırlama, düşünme, problem çözme ve akademik başarısını artırır.

• Öğrenci Koçluğu, pek çok zeka kullanarak öğrenme, kendine güven duygusunu geliştirir.

• Öğrenci Koçluğu, bireyleri yaşam, iş hayatı ve sürekli öğrenmeye hazırlar.

• Öğrenci Koçluğu, tüm öğrencilere eşit öğrenme olanağı sağlar.

 • Öğrenci Koçluğu, öğrenme yetersizlikleri yerine öğrenme farklılıklarını anlamayı sağlar.

• Öğrenci Koçluğu, eğitim programının bir parçası olarak kişisel ve sosyal gelişim sağlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

 Denizli deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :öğrenci koçluğu nedir - öğrenci koçluğu - öğrenci koçu nasıl olunur - öğrenci koçluğu sertifika programı - öğrenci koçluğu sertifikası -

Yorumlar